Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm
Aukció neve: 416. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-04-21
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-04-21