Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, paaszpartuban, 22,5x32,5 cm
Aukció neve: 418. Online auction
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Dátum: 2022-05-19
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Dátum: 2022-05-19