Szamosvári József (1931-): Templom előtt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fakeretben, 35×20 cm
Aukció neve: 418. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2022-05-19
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2022-05-19