Harmann Béla (?-?): Kosok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
Aukció neve: 419. Online auction
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-06-02
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-06-02