Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, közepén hajtásnyommal, 53,5x43 cm
Aukció neve: 419. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2022-06-02
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2022-06-02