Károlyi Andor (1894-?): Romos templombelső (feltehetően I. világháborús helyszín). Olaj, vászon, jelzés nélkül, a keret hátoldalán feliratozott. Dekoratív fakeretben, 18x21 cm
Aukció neve: 420. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2022-06-23
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2022-06-23