Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kopott fakeretben. 35x50 cm
Aukció neve: 420. Online auction
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-06-23
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-06-23