Omega Seamaster replika japán quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik, d:37mm
Aukció neve: 421. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 3 200 Ft
Tételszám: 11587
Dátum: 2022-07-07
Kikiáltási ár: 3 200 Ft
Tételszám: 11587
Dátum: 2022-07-07