Gulyás Dénes (1927-2003): Tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Aukció neve: 423. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Dátum: 2022-08-04
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Dátum: 2022-08-04