Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm
Aukció neve: 423. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Dátum: 2022-08-04
Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Dátum: 2022-08-04