Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 23,5x34 cm
Aukció neve: 423. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2022-08-04
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2022-08-04