R Fischer jelzéssel: Hullámok. Olaj, vászon, fakeretben. 40x80 cm
Aukció neve: 423. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2022-08-04
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2022-08-04