Ágotha Margit (1938-2015): Alföldi táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 13/50. Üvegezett fakeretben. 14,5x31,5 cm.
Aukció neve: 431. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2022-12-01
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2022-12-01