Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x30,5 cm
Aukció neve: 431. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2022-12-01
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2022-12-01