Szász Endre (1926-2003): Hölgy madaras kalapban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (75/100), üvegezett fakeretben, 47x63 cm
Aukció neve: 431. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2022-12-01
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2022-12-01