Lakner László (1936-): Hommage á Kassák Lajos, 1988. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 88. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 32,5x22,5 cm / László Lakner (1936-): Hommage á Lajos Kassák,
Aukció neve: 432. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Dátum: 2022-12-15
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Dátum: 2022-12-15