Farkasházy Miklós (1895-1964): Töprengő. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31,5x18 cm
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Dátum: 2023-02-02