Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet naranccsal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×29 cm
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 2 200 Ft
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 2 200 Ft
Dátum: 2023-02-02