P. Gellért László(?-): Vároldal Bazilika. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 3 200 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 3 200 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2023-02-02