Udvary Pál (1900-1987): Portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 22×14 cm
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2023-02-02