Koppány Attila (1947-): Égvilág. Akril, farost. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fakeretben. 55x65 cm
Aukció neve: 438. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 170 000 Ft
Dátum: 2023-03-30
Kikiáltási ár: 170 000 Ft
Dátum: 2023-03-30