244. tétel, Barabás Miklós Márkusfalva, 1810 - Budapest, 1898 Fiatal hölgy fehér ruhában (1846) Akvarell, papír 260 × 200 mm Jelezve jobbra lent: Barabás M. 846
Aukció neve: 68. Aukció-2. nap / Festmény, műtárgy
Aukció helye: Budapest
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Tételszám: 244
Dátum: 2016-05-20
Időpont: 17:00
Aukció helye: Budapest
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Tételszám: 244
Dátum: 2016-05-20
Időpont: 17:00