Kartus - Patrontáska ezüstön jelzett: Bécs, XIX. század közepe, Thomas Dub.
Aukció neve: BÁV 74. Művészeti Aukció
Aukció helye: MOM Kulturális Központ (1124 Budapest, Csörsz utca 18.)
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Tételszám: 241
Dátum: 2019-05-14
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Tételszám: 241
Dátum: 2019-05-14
Időpont: 18:00