10006 . Tétel

Bálint Endre (1914-1986): Emlékek. Kollázs, farost, hátoldalán jelzett (Bálint István eredetiség igazolásával), kiállításon, árverésen szerepelt (Abigail Galéria), üvegezett keretben, 32,5×33,5 cm

https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/32/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~13345/Balint-Endre-1914-1986-Emlekek-Kollazs-farost-hatoldalan-jelzett-Balint-Istvan-eredeti~II2030637
2019-11-16 18:00
32. Major auction
Kikiáltási ár :
55 000 Ft
2248870/20
Vételi megbízás
Eladó:
Darabanth Kft
Cím:
Magyarország
Budapest
1061
Andrássy út 16.
Nyitvatartás:
Hétfő: 10-17 Kedd: 10-17 Szerda: 10-17 Csütörtök: 10-19 Péntek: ZÁRVA Hétvége: ZÁRVA
Telefon:
317-4757, 266-4154 318-4035
Kapcsolattartó:
Csonka Krisztián
Weboldal:
Bemutatkozás:
A tételek a leütési ár + 22% jutalék megfizetése után kerülnek a vevő tulajdonába. Ha a tételt nem személyesen veszik át, a vevő a postaköltség, biztosítási díj megfizetésére is köteles.
Darabanth Kft

Hasonló műtárgyak

Érdekel a műtárgy

A művelethez kérem jelentkezzen be!

Érdekel a műtárgy

Kérjük vegye fel a kapcsoatot a műtárgy tulajdonosával.

Emailben küldöm

Biztosan szeretné elküldeni emailben a műtárgyat?