Csete Ildikó (1940-): Nagysándor József (Nagy-Sándor József) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú. Szitanyomat, filctoll, vászon. Üvegezett fa keretben, 51×39,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési
Csete Ildikó (1940-): Nagysándor József (Nagy-Sándor József) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú. Szitanyomat, filctoll, vászon. Üvegezett fa keretben, 51×39,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csete-Ildiko-1940-Nagysandor-Jozsef-Nagy-Sandor-Jozsef-honved-vezerornagy-aradi-vert~II2347201
2021-03-18 19:00
390. Online auction
Kikiáltási ár :
18 000
2772992/20