Edvi Illés Aladár (1858-1927): Fiú kutyával. Színezett rézkarc, papír, apró foltokkal, jelzett, üvegezett keretben. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 24×18 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Edvi-Illes-Aladar-1858-1927-Fiu-kutyaval-Szinezett-rezkarc-papir-apro-foltokkal-jelze~II2201380
2020-08-06 19:00
375. Online auction
Kikiáltási ár :
5 000
2484368/20