Farkas Béla (1895-1941): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán régi aukciós sorszám címkékkel, díszes fa keretben, 34×50 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Farkas-Bela-1895-1941-Zoldello-taj-Olaj-karton-jelzett-hatoldalan-regi-aukcios-sorszC3~II2188262
2020-07-16 19:00
374. Online auction
Kikiáltási ár :
12 000
2475073/20