Gergely Imre (1868-1957): Virágpiac. Olaj, fa. Jelzett. Fa keretben, 30×37,5 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~3000001/Gergely-Imre-1868-1957-Viragpiac-Olaj-fa-Jelzett-Fa-keretben-30C39737-5-cm-Jotekonysagi-a~II2448261
2021-08-26 19:00
400. Online auction
Kikiáltási ár :
30 000
3108288/20