Grünwald Klára (1896 - ?): Spanyol nő: Pasztell, papír, jelzett és datált (1913). Hátoldalán autográf felirattal, 1000 K (Korona) árral és 228-as kiállítási vagy aukciós számmal. Antik, kissé sérült üvegezett keretben. 58×49,5
Grünwald Klára (1896 - ?): Spanyol nő: Pasztell, papír, jelzett és datált (1913). Hátoldalán autográf felirattal, 1000 K (Korona) árral és 228-as kiállítási vagy aukciós számmal. Antik, kissé sérült üvegezett keretben. 58×49,5 cm / Klára Grünwald (1896 - ?): Spanish lady. Pastell on paper, signed and dated (1913). With autograph description on the reverse. Framed with glass. 58x42 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14416/Grunwald-Klara-1896-Spanyol-no-Pasztell-papir-jelzett-es-datalt-1913-Hatoldalan~II2245786
2020-11-07 18:00
34. Major auction
Kikiáltási ár :
12 000
2572238/20