Iványi-Grünwald Béla műhelye: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. Hátoldalán A BÁV 54. képaukció címkéjével. Fa keretben. 80×60 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Ivanyi-Grunwald-Bela-muhelye-Viragcsendelet-Olaj-vaszon-jelzett-Fa-keretben-Hatoldala~II2435299
2021-08-05 19:00
399. Online auction
Kikiáltási ár :
80 000
3075852/20