Jelzés nélkül: Konyha ablak. Olaj, vászon-karton, hátoldalon 'Bruck Lajos hagyatéka' raglappal és árverési számmal, 36×25 cm
https://darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Jelzes-nelkul-Konyha-ablak-Olaj-vaszon-karton-hatoldalon-Bruck-Lajos-hagyateka-raglappal~II1549754/
2017-03-02 19:00
293. Gyorsárverés
Kikiáltási ár :
28 000
963524/20