Koczkás jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült, javított fa keretben, 24×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Koczkas-jelzessel-Vizparti-taj-Olaj-farost-Kisse-serult-javitott-fa-keretben-24C39717-cm~II2448207
2022-02-17 19:00
412. Online auction
Kikiáltási ár :
6 000
3472598/20