L Dávid Lehel (1940-): És fúj a szél. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 50,5×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/L-David-Lehel-1940-Es-fuj-a-szel-Akvarell-vegyes-technika-papir-jelzett-50-5C39745-cm-C3~II2347493
2021-08-05 19:00
399. Online auction
Kikiáltási ár :
15 000
3075624/20