Ladócsy László (1960-): Emse-patak. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 30,5x46 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ladocsy-Laszlo-1960-Emse-patak-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-30-5x46-cm~II2347466
2021-07-01 19:00
397. Online auction
Kikiáltási ár :
6 000
3008467/20