Lányi J jelzéssel: Kisfiú hegedűvel. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretben, 40×30 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~3000002/Lanyi-J-jelzessel-Kisfiu-hegeduvel-Olaj-karton-Jelzett-Fa-keretben-40C39730-cm-JotekonysC3~II2448218
2021-08-26 19:45
400. Online auction
Kikiáltási ár :
15 000
3133760/20