Pirk László (1953-): Kőmíves Kelemenné. Litográfia, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 48,5x29,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pirk-Laszlo-1953-Komives-Kelemenne-Litografia-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-4~II2347089
2021-05-06 19:00
393. Online auction
Kikiáltási ár :
4 800
2879412/20