Röger v. Roger Brand jelzéssel, feltehetően 1880-1910 körül működött német vagy észak-európai festő alkotása: Paripa. Olaj, fa. Felületi sérülésekkel. Hátoldalán régi aukciós vagy kiállítási címkével. Dekoratív,
Röger v. Roger Brand jelzéssel, feltehetően 1880-1910 körül működött német vagy észak-európai festő alkotása: Paripa. Olaj, fa. Felületi sérülésekkel. Hátoldalán régi aukciós vagy kiállítási címkével. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 23,5x31,5 cm / Signed Röger or Roger Brand, probably work of a German or North-european painter from around 1880-1910: Horse. Oil on wood. With surface damages. Old auction or exhibiton label on the back. Framed. 23,5x31,5 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Roger-v-Roger-Brand-jelzessel-feltehetoen-1880-1910-korul-mukodott-nemet-vagy-eszak-eurC3~II2272951
2020-11-19 19:00
382. Online auction
Kikiáltási ár :
14 000
2601892/20