Végvári Magdolna (1951-): Ősz színei. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x22,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vegvari-Magdolna-1951-Osz-szinei-Akvarell-papir-jelzett-Hatoldalan-autograf-feliratt~II2317400
2021-04-08 19:00
391. Online auction
Kikiáltási ár :
7 500
2804395/20