XVIII. sz. németalföldi festő alkotása, jelzés nélkül: Pipagyújtás. Olaj, fatábla. Hátoldalán Állami Zálogház ás Árverési Csarnok NV 1949 körüli, 47781 sz. raglapjával. Fa keretben. 20x13,5 cm / XVIII. century Flemish or Dutch
XVIII. sz. németalföldi festő alkotása, jelzés nélkül: Pipagyújtás. Olaj, fatábla. Hátoldalán Állami Zálogház ás Árverési Csarnok NV 1949 körüli, 47781 sz. raglapjával. Fa keretben. 20x13,5 cm / XVIII. century Flemish or Dutch painter, unsigned: Lighting the pipe. Oil on wood. With Hungarian auction label on the reverse, cca 1949. Framed. 20x13,5 cm.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/XVIII-sz-nemetalfoldi-festo-alkotasa-jelzes-nelkul-Pipagyujtas-Olaj-fatabla-Hatold~II2434669
2022-01-06 19:00
409. Online auction
Kikiáltási ár :
46 000
3390190/20