Zöldy Emil (1913-1982): Balatonkenese, Építésügyi Minisztérium Szakszervezeti Üdülője. Akvarell, papír. jelzett. Fa kerettel. 27x42 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zoldy-Emil-1913-1982-Balatonkenese-Epitesugyi-Miniszterium-Szakszervezeti-Uduloje-Akva~II2347216
2021-04-08 19:00
391. Online auction
Kikiáltási ár :
15 000
2804404/20