Német festő, 18. sz.: Szakállas férfi
Auction name: 238. Régi mesterek, 19. századi művészek
Auction place: Budapest, Balaton utca 8.
Starting price: 160 000 Ft
Lot number: 122
Date: 2018-12-04
Hour: 17:00
Starting price: 160 000 Ft
Lot number: 122
Date: 2018-12-04
Hour: 17:00