Aranyozott ezüst (Ag) gránát kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5,5 g
Auction name: 287. Gyorsárverés
Starting price: 22 000 Ft
Lot number: 19185
Date: 2016-12-01
Starting price: 22 000 Ft
Lot number: 19185
Date: 2016-12-01