1991. 'A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje csillaggal, polgári tagozat' karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, valamint brillantírozott, zománcozott ezüstcsillag függőleges tűvel, rajta
Auction name: 29. Major auction
Starting price: 200 000 Ft
Lot number: 30573
Date: 2018-05-19
Hour: 18:00
Starting price: 200 000 Ft
Lot number: 30573
Date: 2018-05-19
Hour: 18:00