Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm
Auction name: 32. Major auction
Starting price: 16 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2019-11-16
Hour: 18:00
Starting price: 16 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2019-11-16
Hour: 18:00