XIX. sz. második fele: Klasszicista fajansz ládika talpakkal. Figurális díszítésekkel. Formaszámmal. Kopásokkal. / Vintage fayance cart with figural decorations 20x16x19 cm
Auction name: 34. Major auction
Starting price: 20 000 Ft
Lot number: 11068
Date: 2020-11-07
Hour: 18:00
Starting price: 20 000 Ft
Lot number: 11068
Date: 2020-11-07
Hour: 18:00