ef Zámbó István (1950-): Nyílt levél (1981/83). Litográfia, színes ceruza, papír. Jelezve balra lent. Nyílt levél (litográfia), középen lent: 15/9 (1981), egyediesítve 83. okt 12, jobbra lent. ef Zámbó. Hátoldalán autográf
Auction name: 35. Major auction
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10242
Date: 2021-05-08
Hour: 18:00
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10242
Date: 2021-05-08
Hour: 18:00