Aknay János (1949-): Őrangyal. Computer print (EA 5/5), papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×14,5 cm
Auction name: 359. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2019-12-05
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2019-12-05