Jelzett csehszlovák süteményes tányér (6 db),kopott aranyozás, d: 17 cm (6×)
Auction name: 359. Online auction
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 11285
Date: 2019-12-05
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 11285
Date: 2019-12-05