Markos András (1950-2020): Gesztusok (olvashatatlan címmel). Litográfia, papír, jelzett, számozott (V/V). 64×89 cm
Auction name: 36. Major auction
Starting price: 19 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00
Starting price: 19 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00