XVIII. v. XIX. sz. ismeretlen magyar festő: Árpád fejedelem portréja (Arpad I. capitaneus ungaror). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fa keretben. 43x35 cm
Auction name: 36. Major auction
Starting price: 65 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00
Starting price: 65 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00